Субота, 11.07.2020, 18:04ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХІХ сесія VIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 березня 2018 року № 690 - VІI

 

Про затвердження Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Великобурлуцькому районі

на 2018-2020 роки

 

 

На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада,

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Затвердити Комплексну Програму по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Великобурлуцькому районі на 2018-2020 роки (додається).

2. Великобурлуцькій районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми виходячи із можливостей районного бюджету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, законності, охорони громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю, розвитку місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, регуляторної політики, регламенту, етики та депутатської діяльності (Бєлашов О.М.).

 

 

 

Голова районної ради О. ЖИЛІНА

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

від 23 березня 2018 року № 690 - VІI

(ХІХ сесія VIІ скликання)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комплексна Програма

по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності

у Великобурлуцькому районі

на 2018-2020 роки

 

 

 

смт. Великий Бурлук

2018 рік

ПАСПОРТ

Комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Великобурлуцькому районі на 2018 -2020 роки

 

1. Ініціатор розроблення комплексної Програми по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Великобурлуцькому районі на 2018 -2020 роки (далі - Програма): Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області.

 

2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми:

Програма розроблена відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Службу безпеки України», «Про боротьбу з тероризмом», «Про засади запобігання корупції», «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю», Бюджетного Кодексу України.

 

3. Розробник Програми: апарат Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 

4. Співрозробники Програми: Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області.

 

5. Відповідальні виконавці заходів Програми: Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області, Великобурлуцький відділ Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області, Великобурлуцьке відділення Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, структурні підрозділи Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 

6. Термін реалізації Програми: 2018 – 2020 роки.

 

7. Фінансування заходів Програми: Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів району та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством, відповідно до розрахунку.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складає 180 тис. грн., у тому числі:

у 2018 році — 60 тис. грн.;

у 2019 році — 60 тис. грн.;

у 2020 році — 60 тис. грн.

 

Загальні положення

 

Комплексна Програма по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції та організованій злочинній діяльності у Великобурлуцькому районі на 2018-2020 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Законів України ,,Про Службу безпеки України”, ,,Про боротьбу з тероризмом”, ,,Про засади запобігання корупції”, ,,Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” для створення дієвої системи протидії можливим терористичним проявам, концентрації зусиль правоохоронних органів на протидії організованій злочинності та корупції, стабілізації криміногенної ситуації, уповільнення темпів зростання злочинності, покращення координації роботи органів влади, правоохоронних і контролюючих структур, розробки і втілення нової стратегії правозастосовної діяльності, методів і засобів попередження злочинів.

Відповідно до Закону України „Про Службу безпеки України” на Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб. До завдань Служби безпеки України також входить попередження, виявлення, припинення та розкриття злочинів проти миру і безпеки людства, тероризму, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.

Програмою передбачено реальне підвищення престижу професії та підтримання соціального статусу працівників органів державної безпеки, забезпечення можливості повноцінного виконання ними службового обов’язку щодо захисту інтересів держави.

 

Мета Програми

 

Метою Програми є забезпечення захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, об'єднання зусиль органів державної виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Великобурлуцького району, правоохоронних і контролюючих органів, громадськості у напрямку протидії тероризму, корупції та організованої злочинності.

 

 

 

Заходи реалізації Програми

 

І. Організаційні заходи

1. Забезпечити постійне інформування населення в засобах масової інформації району (газета «Вісник Великобурлуччини», офіційні сайти Великобурлуцької районної ради, Великобурлуцької районної державної адміністрації) про заходи щодо профілактики терористичної діяльності, проявів антиконституційних та сепаратистських посягань на територіальну цілісність України, висвітлювати результати протидії з боку правоохоронних органів вказаним явищам на території Харківської області.

 

Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області, керівництво райдержадміністрації, районної ради, районних ЗМІ

2018 – 2020 роки

 

2. Провести науково-практичні конференції за участю працівників органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування, представників громадських організацій з питань удосконалення практики застосування Закону України «Про запобігання корупції».

 

Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області, Великобурлуцьке відділення Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, керівництво райдержадміністрації, районної ради

2018 – 2020 роки

 

IІ. Заходи щодо захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидій тероризму

 

1. Здійснити заходи з недопущення фактів поширення в засобах масової інформації Великобурлуцького району та Інтернет - просторі матеріалів, які пропагують ідеї порушення територіальної цілісності України, інших матеріалів антиконституційного характеру, ініціювання через ЗМІ членами радикально налаштованих політичних чи громадських структур, в першу чергу опозиційної спрямованості, масових протестних заходів, які можуть спровокувати масові заворушення, дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні та завдати шкоди національним інтересам України.

Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській

області, керівництво райдержадміністрації,

районної ради, районних ЗМІ

2018 – 2020 роки

 

2. Здійснити заходи, спрямовані на запобігання злочинним посяганням із застосуванням зброї та вибухових пристроїв проти особи і суспільства, зокрема терористичним актам, виявлення каналів незаконного обігу і крадіжок вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин; вжити заходів для надійної охорони об’єктів використання чи зберігання вибухових та отруйних предметів і речовин.

 

Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області, Великобурлуцьке відділення Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області

2018 – 2020 роки

 

3. Вжити додаткові заходи, направлені на забезпечення охорони найбільш важливих об’єктів автодорожньої та залізничної інфраструктури.

 

Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області, Великобурлуцьке відділення Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, адміністрація відповідних підприємств

2018 – 2020 роки

 

ІII . Заходи щодо протидії корупції і організованій злочинності

 

1. З метою виконання антикорупційного законодавства забезпечити дієву взаємодію органів влади та правопорядку у вирішенні завдань, поставлених Президентом та Урядом України щодо подолання корупції. Проводити систематичний розгляд на засіданнях і нарадах питань дотримання законодавства про державну службу й боротьбу з корупцією та здійснення скоординованих дій усіх державних органів влади, організацій та установ щодо усунення причин та умов, які заважають запобіганню корумпованості серед осіб, уповноважених на виконання функцій держави. Здійснити заходи щодо посилення контролю за відкритістю й прозорістю в роботі державних органів, усунення причин та умов, що сприяють вчиненню корупційних діянь, інших правопорушень, пов'язаних із корупцією.

 

Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області, Великобурлуцьке відділення Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, керівництво райдержадміністрації,

районної ради

2018 – 2020 роки

 

2. Вжити дієвих заходів для виявлення корупційних діянь посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, причетних до надання земельних ділянок у користування, передачі у власність, продажу, оренди та розподілу, з метою недопущення порушень вимог законодавства під час оформлення прав на земельні ділянки, визначення їх вартості, сплати земельного податку, внесення орендної плати за землю. Забезпечити проведення ретельних перевірок з метою встановлення законності приватизації земельних ділянок, платежів по паях, виявлення фактів незаконного використання землі.

 

Куп’янський МРВ УСБУ в Харківській області, Великобурлуцьке відділення Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області,керівництво райдержадміністрації, районної ради

2018 – 2020 роки

 

ІV. Матеріально-технічне і фінансово-ресурсне забезпечення виконання заходів Програми

 

З метою покращення і організації належної роботи та успішного виконання завдань та невідкладних заходів районної Програми на 2018-2020 роки на базі місцевих територіальних громад району здійснювати фінансування заходів Програми для реалізації вказаних вище цілей і завдань за рахунок місцевих бюджетів, залучених, спонсорських коштів та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

 

 

Прогнозні розрахунки видатків

на реалізацію Комплексної Програми

по захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України, протидії тероризму, корупції

та організованій злочинній діяльності у Великобурлуцькому

районі на 2018-2020 роки

 

з/п

Напрямки спільної діяльності щодо зміцнення матеріально-технічної бази

Орієнтовані обсяги фінансування (грн.)

2018

2019

2020

1.

Придбання засобів зв’язку, оргтехніки та іншого необхідного інвентарю та обладнання для Куп’янського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області в тому числі:

- тепловізор;

- відеокамера;

- безпілотний літальний апарат;

- технічні засоби негласного отримання інформації (аудіо – відео контроль особи – місця)

60000

60000

60000

 

Контроль за виконанням Програми

 

Контроль за виконанням Програми покладається на апарат Великобурлуцької районної державної адміністрації.

 

Очікувані результати

 

Реалізація заходів, визначених Програмою сприятиме:

удосконаленню оперативно-службової діяльності підрозділу управління Служби безпеки України, покращення взаємодії з іншими правоохоронними органами, органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськими формуваннями та трудовими колективами підприємств щодо забезпечення державної безпеки;

покращенню матеріально-технічного забезпечення підрозділу з метою збільшення ефективності її роботи та мобільності у реагуванні і попередженні злочинів, а також інших правопорушень.

 

 

Заступник голови районної ради Сорокін В.О.

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz