Середа, 15.07.2020, 12:45ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХVIІ сесія VIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 22 грудня 2017 року № 657 - VІI

 

Про внесення змін до Методики

розрахунку і порядку використання плати

  • оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженої рішенням районної ради від 20 квітня 2011 року № 75-VI ( зі змінами)

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 1995 року № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу ( зі змінами)», на підставі статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженої рішенням районної ради від 20 квітня 2011 року № 75-VI зі змінами, внесеними рішеннями районної ради від 25 липня 2014 року №725-VI та від 17 липня 2015 року №1280-VI, доповнивши підпункт «а» пункту 14 словами:

«- за цілісні майнові комплекси комунальних підприємств – до районного бюджету».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва (Посохов В.Л.).

 

Голова районної ради О.ЖИЛІНА

 

 

 

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення районної ради «Про внесення змін до Методики

розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженої рішенням районної ради

від 20 квітня 2011 року № 75-VI ( зі змінами)»

 

1. Проблема, яку планується розв’язати шляхом прийняття змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

В Методиці розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженої рішенням районної ради від 20 квітня 2011 року № 75-VI (зі змінами), не визначені напрями спрямування орендної плати за цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району. 

 

2. Цілі прийняття змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

Визначення напрямів спрямування орендної плати за цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

3. Альтернативний спосіб досягнення поставленої цілі.

Альтернативи прийняттю змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району немає.

 

4. Механізм розв’язання проблеми.

Відповідно до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 1995 року № 786 (зі змінами) орендна плата за цілісні майнові комплекси державних підприємств спрямовується до
державного бюджету

Згідно з пунктом 2 частини 19 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» Методика розрахунку орендної плати

та пропорції її розподілу між відповідним бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем для об'єктів, що перебувають у комунальній власності, визначаються органами місцевого самоврядування на тих самих методологічних засадах, як і для об'єктів, що перебувають у державній власності.

  • може бути розв’язана шляхом внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району, затвердженої рішенням районної ради від 20 квітня 2011 року № 75-VI ( зі змінами).

 

5. Обґрунтування можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акту.

У разі прийняття регуляторного акта, будуть повністю урегульовані всі питання передачі в оренду цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, що сприятиме підвищенню ефективності використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, збільшенню надходжень до районного бюджету.

 

6. Очікувані результати прийняття регуляторного акта.

Прийняття регуляторного акта дасть можливість:

- підвищити ефективність використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району;

- збільшити надходження до районного бюджету від оренди цілісних майнових комплексів комунальних підприємств.

 

7. Обґрунтування терміну дії.

Термін дії рішення районної ради, що приймається, необмежений.

 

8. Показники результативності регуляторного акта.

Додаткові надходження до районного бюджету від оренди цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності регуляторного акта в разі його прийняття.

Відстеження результативності регуляторного акта буде проводитися шляхом проведення щорічного аналізу надходжень до районного бюджету орендної плати за цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

 

 

 

 

 

Заступник голови районної ради В. Сорокін

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz