Середа, 15.07.2020, 12:48ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІІ сесія VIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                             

від 25 грудня  2015 року                                                               №  47 - VІI

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 січня 2015 року №998-VІ

«Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього» (зі змінами)

                           

            Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України та статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

         Внести зміни до рішення районної ради від 20 січня 2015 року №998-VІ «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього» (зі змінами), виклавши його в новій редакції:

 

  1. Визначити на 2015 рік:

-  доходи районного бюджету у сумі 108506,4 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету складають 105330,3 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету складають 3176,1 тис. грн., в т.ч. бюджет розвитку в сумі 1666,4 тис. грн. згідно з додатком 1 до цього рішення;

-  видатки районного бюджету у сумі 111110,2 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 106492,7 тис. грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 4617,5 тис. грн., в т. ч. бюджет розвитку в сумі 3107,8 тис. грн. з додатком  2 до цього рішення;

- дефіцит загального фонду районного бюджету в сумі 1162,5 тис. грн., згідно з  додатком 3 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду районного бюджету в сумі 1441,4 тис. грн., згідно з  додатком 3 до цього рішення;

 

          2.  Визначити оборотний залишок бюджетних коштів районного бюджету  у сумі  50,0 тис. гривень.

         3. Затвердити на 2015 рік  міжбюджетні трансферти згідно з  додатком  4 до цього рішення.

 

         3.1. З районного бюджету сільським та селищним бюджетам:

 

Загальний фонд

- субвенції на утримання клубів, бібліотек  та дитячих дошкільних закладів у  сумі 4422,3 тис. грн.

  -  субвенції на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських і селищних голів в сумі 802,6 тис. грн.

Спеціальний фонд

-   субвенція на будівництво газопроводу високого тиску Р=0,6 МПА від смт. Великий Бурлук до котельні Приколотнянського ОЕЗ Великобурлуцького району Харківської області (Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2015 рік) в сумі 550,0 грн.,

 

       3.2. З місцевих бюджетів до районного бюджету:

                                            Загальний фонд

-  субвенції відділу освіти райдержадміністрації в сумі 2130,3 тис. грн.

-  субвенції центру первинної медико - санітарної допомоги в сумі       172,6 тис. грн.

- субвенції центральній районній лікарні в сумі 76,0 тис. грн.

         - субвенція на виконання Програми забезпечення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, у Великобурлуцькому районі в сумі                           77,0 тис. грн.

- субвенції райдержадміністрації: на виконання районної програми «Молодь Великобурлуччини» на придбання путівок до оздоровчих таборів дітям в сумі  26,0 тис. грн.

- субвенція на виконання Комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Великобурлуцькому районі» на оформлення технічної документації на реєстрацію права власності на будівлі та земельні ділянки бюджетної сфери району в сумі 32,0 тис. грн.

         - субвенція управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації на надання соціальних послуг по Постанові КМУ №558 в сумі 25,0 тис. грн.

         - субвенція управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації на надання матеріальної допомоги воїнам АТО в сумі 10,0 тис. грн.

         -     субвенції сектору культури та туризму райдержадміністрації в сумі 1,0 тис. грн.

         - субвенція на фінансову підтримку газети «Вісник Великобурлуччини» в сумі 20,0 тис. грн.

                                              

Спеціальний фонд

       - субвенції відділу освіти райдержадміністрації в сумі 834,4 тис. грн.

       - субвенції центру первинної медико - санітарної допомоги в сумі 55,0 тис. грн.

               - субвенції центральній районній лікарні в сумі 66,8 тис. грн.

               - субвенції сектору культури та туризму райдержадміністрації в сумі 12,0 тис. грн.

 

          4.  Затвердити  на 2015 рік  резервний  фонд районного бюджету в сумі 10,0 тис. грн.

 

 5. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2015 рік за їх економічною  структурою:

           - оплата праці працівників бюджетних установ;

           - нарахування на заробітну плату;

           - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

           - забезпечення продуктами харчування;

           - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

           - поточні трансферти населенню;

           - трансферти місцевим бюджетам.

 

 6. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм по загальному фонду у сумі 961,2 тис. грн. та спеціальному фонду в сумі 1254,8 тис. грн. згідно з додатком  6 до цього рішення.

 

7.   Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок  коштів бюджету розвитку (додаток 7).

 

        8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню Великобурлуцької райдержадміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

  9. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для  розпорядників бюджетних коштів виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань згідно з додатком 5 до цього рішення.

 

10. Розпорядники коштів районного бюджету мають право брати бюджетні зобов'язання та здійснювати відповідні видатки за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби України.

Зобов'язання, взяті розпорядниками коштів районного бюджету без відповідних бюджетних асигнувань, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є бюджетним правопорушенням.

Будь-які видатки, пов'язані з утриманням бюджетних установ, можуть здійснюватися розпорядниками коштів районного бюджету у разі, коли відсутня прострочена заборгованість із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії.

 

11. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів - в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів доходів.

 

12. Установити, що у загальному фонді районного бюджету  на 2015 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України.

 

13. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2015 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 69-1 , 71 Бюджетного кодексу України.

 

 14. Затвердити на 2015 рік порядок розподілу субвенції на утримання клубів, бібліотек та дошкільних закладів освіти з районного бюджету бюджетам сільських та селищних рад згідно з додатком 8 до цього рішення.

 

15. Надати право постійній комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва в процесі виконання районного бюджету, при необхідності, за поданням відповідного головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків за економічною та функціональною класифікацією в межах загального та спеціального фондів його бюджетних призначень з наступним затвердженням на сесії районної ради. Фінансовому управлінню райдержадміністрації про внесення змін до розпису районного бюджету надавати довідки-повідомлення управлінню Державної казначейської служби Великобурлуцького району у Харківській області.

 

         16. Надати право голові Великобурлуцької районної ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між районним бюджетом та іншими бюджетами.

 

         17. Додатки 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

         18.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва (Посохов В. Л.).

 

 

 

Голова районної ради                                                                        О.ЖИЛІНА

/III_sesiya_VII/dodatok-1_do_rishennja_47-vii.xls

/III_sesiya_VII/dodatok-2_do_rishennja_47-vii.xls

/III_sesiya_VII/dodatok-3_do_rishennja_47-vii.xls

/III_sesiya_VII/dodatok-4-5_do_rishennja_47-vii.xls

/III_sesiya_VII/dodatok_6_do_rishennja_47-vii.doc

/III_sesiya_VII/dodatok-7_do_rishennja_47-vi.doc

/III_sesiya_VII/dodatok-8_do_rishennja_47-vii.doc

 

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz