П`ятниця, 19.04.2024, 15:27



ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 75
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХІ сесія VІI скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я                       

 

від  23   грудня 2016 року                                                                № 423  - VІI

 

 

Про звіт голови районної ради

про  діяльність  за період з листопада 2015 року

по листопад 2016 року

 

     

 Заслухавши звіт голови районної ради Жиліної О.Ф. про діяльність за період з листопада 2015 року по листопад 2016 року, на підставі статей 43, 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

        1.  Звіт голови районної ради Жиліної О.Ф. про діяльність за період з листопада 2015 року по листопад 2016 року взяти до відома.

 

  1. Матеріали доповіді опублікувати в газеті "Вісник Великобурлуччини"

 

 

 

Голова районної ради                                                                        О.ЖИЛІНА

 

М А Т Е Р І А Л И   ДО  ЗВІТУ
голови Великобурлуцької районної ради Жиліної О. Ф.

про діяльність за період з листопада 2015 року по листопад 2016 року

 

Повноваження депутатів VII скликання були визнані на першій сесії районної ради 26 листопада 2015 року.

У відповідності з чинним законодавством голова районної ради звітує перед радою про свою діяльність не рідше одного разу на рік.

У звітному періоді районна рада здійснювала свою діяльність, керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законами і чинними нормативно-правовими актами.

На першій і другій сесіях районної ради було утворено п'ять постійних комісій, затверджено їх склад, обрано голів комісій, затверджено Положення про постійні комісії, утворено Президію районної ради, затверджено Положення про нього, розроблено та затверджено Регламент роботи районної ради.

З листопада 2015 року по листопад 2016 року було проведено   10 пленарних засідань районної ради. З них 5 позачергових. Всього прийнято 421 рішення.

Найважливішою складовою діяльності районної ради є плідна робота постійних комісій у міжсесійний та сесійний періоди, що дає нам можливість детально аналізувати проекти рішень і зважено підходити до прийняття рішень на пленарних засіданнях.

У звітному періоді п'ятьма постійними комісіями проведено  44 засідання, на яких розглянуто 629 питань, 566 з яких було винесено на розгляд сесій.

Під контролем постійних комісій районної ради знаходиться реалізація затверджених районною радою цільових районних програм.

Станом на 1 грудня 2016 року в районі діє 27 районних цільових програм, 11 з яких затверджено у звітному періоді.

Всього в поточному році фінансується 12 районних програм, на що з районного бюджету виділено 1 млн. 124 тис. гривень.

У звітному періоді 14 програм зняті з контролю у зв'язку з закінченням терміну дії.

В порядку контролю у постійних комісіях та на пленарних засіданнях районної ради заслухано інформації про хід виконання 7-ми районних програм.

Районна рада, її виконавчий апарат планомірно виконують повноваження з управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ району.

З питань передачі в оренду об'єктів нерухомості спільної власності територіальних громад сіл, селищ району прийнято 4 рішення районної ради, видано 7 розпоряджень голови районної ради, які регламентують процедуру орендних відносин. Цілеспрямовано працюють конкурсна комісія з відбору суб'єктів оціночної діяльності, конкурсна комісія з передачі в оренду об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району під керівництвом депутата районної ради Олександра Михайловича Шестопалова та заступника голови районної ради Василя Олександровича Сорокіна.

У звітному періоді згідно з рішеннями районної ради балансоутримувачами (управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, сектор культури і туризму районної державної адміністрації, комунальний заклад охорони здоров'я «Великобурлуцька центральна районна лікарня») передано в оренду 11 об'єктів нерухомості, загальною площею 354 квадратних метра. В стадії укладання знаходиться ще 10 договорів на об'єкти нерухомості, загальною площею 217 квадратних метрів.

З початку року надходження до районного бюджету від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району склали 101 тисячу гривень, або 105 відсотків до планового показника. Вже надійшло на 28 тисяч гривень більше, ніж за 2015 рік.

У спільну власність територіальних громад сіл, селищ району із спільної власності сіл, селищ, міст Харківської області прийнято 200 примірників інтерактивної книги «Школярику про Батьківщину» на загальну суму 2128 гривень, 3 примірника енциклопедичних словників «Харківщина» на загальну суму 1320 гривень, медичне обладнання та засоби зв'язку на загальну суму 262,6 тисяч гривень.

У свою чергу, з метою забезпечення фінансування і недопущення закриття Великобурлуцького центру соціально-психологічної реабілітації дітей в с.Вільхуватка, він переданий у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області і продовжує успішно працювати.

У комунальну власність територіальної громади сіл, селища Великобурлуцької селищної ради передано вантажний автомобіль, тракторний причіп та танцювальний майданчик у районному центрі.

З балансу відділу освіти районної державної адміністрації у комунальну власність територіальної громади сіл Чорненської сільської ради передана майстерня школи в с. Грачівка.

Прийняті рішення про передачу з балансу центральної районної лікарні у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району апарату штучної вентиляції легенів для новонароджених; у комунальну власність територіальної громади сіл Вільхуватської сільської ради - основних засобів залишковою вартістю 3261 гривня і товарно-матеріальних цінностей залишковою вартістю 9759 гривень.

У звітному періоді проводилась послідовна робота по приведенню у відповідність до постійно мінливого законодавства Статутів суб'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району. Внесені відповідні зміни до Статуту центральної районної лікарні, Центру первинної медико-санітарної допомоги, Великобурлуцької, Андріївської, Міловської, Площанської, Шипуватської загальноосвітніх шкіл, Григорівського, Федорівського навчально-виховних комплексів, Великобурлуцького малого комунального підприємства технічної інвентаризації. Нелегко далося, викликане життєвою необхідністю, рішення про припинення Малобурлуцької загальноосвітньої школи.

Також, у зв'язку із змінами в чинному законодавстві, затверджено нове Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ району.

На виконання комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Великобурлуцькому районі на 2013-2016 роки», в БТІ виготовлена технічна документація на нежитлові будівлі Площанської і Шипуватської загальноосвітніх шкіл. Проведена державна реєстрація права власності на котельні в селищі Великий Бурлук по вулиці Шевченка, 4 і по вулиці Осіянська, 28.

Реалізація заходів районної ради, спрямованих на розвиток місцевого самоврядування в районі, здійснюється в тісній взаємодії з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, членом якої є Великобурлуцька районна рада і всі сільські та селищні ради району (крім Великобурлуцької селищної).

Між Великобурлуцькою районною радою та сільськими, селищними радами району укладено угоду про співпрацю. Створено і плідно працює координаційна рада по співробітництву місцевих рад Великобурлуцького району, до складу якої входять усі сільські та селищні голови.

На засіданнях координаційної ради обговорюються питання, які мають принципово важливе значення для всіх територіальних громад району.

Завдяки спільно виробленій лінії поведінки у звітному періоді сільськими та селищними радами надана більше, ніж суттєва допомога галузях освіти і охорони здоров'я.

Всього в поточному році від сільських та селищних рад надійшло                      5 млн. 340 тис. гривень до загального фонду районного бюджету і 908 тис. гривень у спеціальний фонд.

У звітному періоді депутати районної ради приділяли значну увагу бюджетного процесу - формуванню бюджету, пошуку додаткових джерел наповнення дохідної частини, забезпечення максимально ефективного використання бюджетних коштів.

Для раціонального розподілу і перерозподілу витрачання коштів районного бюджету та міжбюджетних трансфертів у звітному періоді прийнято 9 рішень про внесення відповідних змін в районний бюджет.

До зведеного бюджету району з урахуванням трансфертів з державного бюджету лише за січень-листопад 2016 року надійшло доходів 154 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року надходження зросли на 42 млн. грн., або на 37 %.

План надходження власних і закріплених доходів загального фонду районного бюджету виконано на 123 %. Надійшло 26 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року доходи збільшилися на 9 млн. грн. або на 55 %.

Важливим резервом залучення в район додаткових коштів є участь в обласних та міжнародних конкурсах.

В 2015-2016 роках в процесі реалізації третьої фази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в районі впроваджено 4 проекти, а саме: замінено вікна на металопластикові в Першогнилицькому, Григорівському і Вільхуватському навчально-виховних комплексах, закуплено і встановлено нове медичне обладнання в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Шипувате. Загальна вартість цих проектів становить 807 тисяч гривень. При цьому від Європейського Союзу та Програми розвитку ООН надійшло 525 тисяч гривень.

У поточному році район взяв найактивнішу участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Хотілось відзначити, що керівникам міні-проектів була надана величезна допомога в підготовці з боку працівників виконавчого апарату районної ради та особисто заступника голови районної ради Сорокіна Василя Олександровича.

Якщо у 2012, 2013, 2014 роках в районі було реалізовано по одному міні-проекту, у 2015 - два, то в цьому році до обласної ради від району було надано 30 міні-проектів, 9 з них визнані переможцями, на 50% фінансувалися з обласного бюджету і на сьогоднішній день успішно реалізовані. Обладнані дитячі ігрові майданчики в селах Рублене, Вільхуватка, селищі Підсереднє, спортивний майданчик у селищі Зелений Гай, проведена заміна вікон на енергозберігаючі у Вільхуватському, Федорівському, Червонохвильському навчально-виховних комплексах, Приколотнянській загальноосвітній школі, дитячому садку «Сонечко» в селищі Великий Бурлук.

Загальний обсяг фінансування цих міні-проектів склав 1 млн. 284 тис. грн. При цьому 642 тис. грн. надійшло з обласного бюджету.

У відповідності з Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» районна рада заслуховує щорічний звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом ради.

В 2016 році виконавчим апаратом районної ради розроблено два проекти рішень районної ради, що належать до регуляторних актів:

- Про затвердження Положення про надання платних послуг комунальним закладом «Великобурлуцький районний будинок культури»;

- Про внесення змін до Положення про порядок передачі в оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району.

Перший проект рішення затверджено районною радою у липні поточного року, другий буде розглянутий на черговому пленарному засіданні. При розробці і прийнятті рішень дотримані всі вимоги вищеназваного Закону.

На 2017 рік планується розробка і прийняття 2-х регуляторних актів. Відповідний проект рішення буде розглянути на черговому пленарному засіданні.

Районна рада оперативно реагувала на вимоги нових Законів, прийнятих Верховною Радою України, які є обов'язковими для виконання органами і службовими особами органів місцевого самоврядування.

На виконання Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» районною радою прийнято рішення, згідно з яким визначено спосіб реформування газети і редакції газети «Вісник Великобурлуччини» шляхом виходу районної ради зі складу співзасновників газети з перетворенням газети на суб'єкт господарювання. При цьому зберігається назва, цільове призначення, мова видання та тематична спрямованість.

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням пропозицій Григорівського, Новоолександрівського, Федорівського сільських, Великобурлуцької селищної рад районна рада звернулася до Харківської обласної ради з проханням клопотати перед Верховною Радою України про перейменування: селища «Комсомольське» на селище «Соніно», села «Червоноармійське» на село «Полковниче», села «Пролетарка» на село «Юр'ївка», селища «Піонер» на селище «Курганне».

По цих населених пунктах прийняті відповідні постанови Верховної Ради України. Сільські та селищні ради здійснили перейменування вулиць та інших об'єктів топоніміки в населених пунктах району.

На виконання Закону України «Про судоустрій та статус суддів» районною радою затверджено список присяжних Великобурлуцького районного суду.

Діловодство в районній раді ведеться в суворій відповідності з затвердженою Кабінетом Міністрів України Інструкцією з діловодства. Організовано ефективний документообіг. Дотримуються терміни виконання документів.

Інформування громадян про діяльність районної ради відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» здійснюється через газету «Вісник Великобурлуччини», офіційний веб-сайт районної ради, а також інформаційний стенд. Своєчасно надано відповіді на 11 запитів на інформацію, які надходили до районної ради за звітний період.

Діяльність районної ради здійснюється в тісній, плідній та конструктивній співпраці з районною державною адміністрацією, її структурними підрозділами, сільськими, селищними радами, що дозволяє підтримувати ситуацію в районі у стабільному стані, добиватися певних результатів у соціально-економічному та гуманітарному розвитку району.

Депутати працювали конструктивно і плідно, як в сесійній залі та постійних комісіях, так і в територіальних громадах, інтереси яких вони представляють на районному рівні.

 

 

Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2024Безкоштовний хостинг uCoz