Субота, 11.07.2020, 18:33ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХІ сесія VIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 грудня 2016 року                                                                      № 430 - VІI

 

Про районний бюджет на 2017 рік

           

         Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України та статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

         1.Визначити на 2017 рік:

        -  доходи районного бюджету у сумі 125274,0 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету складають 123060,8 тис. грн., доходи спеціального фонду районного бюджету складають 2213,2 тис. грн. згідно з додатком 1  цього рішення;

-  видатки районного бюджету у сумі  125274,0 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 123060,8 тис. грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 2213,2 тис. грн. згідно з додатком 2 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2017 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 123060,8                        тис. грн. та спеціальному фонду 2213,2 тис. грн. згідно з додатком 2 до цього рішення.

 

         3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету  у сумі  50,0 тис. гривень.

         4. Затвердити на 2017 рік  міжбюджетні трансферти згідно з       додатком  3 до цього рішення.

     

          5.  Затвердити  на 2017 рік  резервний  фонд районного бюджету в сумі 300,0 тис. гривень.

 

 6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду районного бюджету на 2017 рік за їх економічною  структурою:

           - оплата праці працівників бюджетних установ;

           - нарахування на заробітну плату;

           - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

           - забезпечення продуктами харчування;

           - оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

           - поточні трансферти населенню;

           - поточні трансферти місцевим бюджетам.

  7. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію окремих місцевих (регіональних) програм по загальному фонду  у сумі 181,1 тис.грн. згідно з додатком  4 до цього рішення.

 8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню Великобурлуцької райдержадміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

 9. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для  головних розпорядників бюджетних коштів районного бюджету на 2017 рік виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань згідно з додатком 5 до цього рішення.

Розпорядникам коштів забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах установлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

   

    10. Установити, що джерелами формування загального фонду районного бюджету  на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені у статті 64 Бюджетного кодексу України.

 

    11. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 69-1 , 71 Бюджетного кодексу України.

 

  12. Надати право Великобурлуцькій районній державній адміністрації проводити розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів із державного бюджету місцевим бюджетам району та цільових трансфертів місцевих бюджетів району  у період між сесіями Великобурлуцької районної ради, за умови  погодження з постійною комісією районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет.

 

13. Установити, що розпорядники коштів районного бюджету беруть   бюджетні зобов'язання та здійснюють платежі за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань, установлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов'язань минулих років, узятих на облік в органах Державної казначейської служби України.

   Зобов'язання, взяті розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, установлених рішенням Великобурлуцької районної ради про районний бюджет, не вважаються бюджетними зобов'язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов'язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги та енергоносії розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі по інших заходах, пов’язаних функціонуванням бюджетних установ (крім  захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

  Головним розпорядникам бюджетних коштів закупівлю основних засобів, робіт по капітальному та поточному ремонту на суму понад  20000 грн. здійснювати шляхом проведення допорогових  закупівель з використанням системи електронних торгів «Прозоро».

 

    14. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі бюджетних коштів - в межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів доходів.

    15. Затвердити на 2017 рік порядок розподілу субвенції на утримання клубів, бібліотек та дошкільних закладів освіти з районного бюджету бюджетам сільських та селищних рад згідно з додатком  6 до цього рішення.

 

     16. Надати право постійній комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва в процесі виконання районного бюджету, при необхідності, за поданням відповідного головного розпорядника бюджетних коштів здійснювати перерозподіл видатків за економічною та функціональною класифікацією в межах загального та спеціального фондів його бюджетних призначень з наступним затвердженням на сесії районної ради. Фінансовому управлінню райдержадміністрації про внесення змін до розпису районного бюджету надавати довідки-повідомлення управлінню Державної казначейської служби Великобурлуцького району у Харківській області.

 

              17. Надати право голові Великобурлуцької районної ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між районним бюджетом та іншими бюджетами.

 

 18. Оприлюднити в газеті «Вісник Великобурлуччини» текст рішення без додатків. Повний текст рішення розмістити на офіційному веб-сайті Великобурлуцької районної ради: vbrr.ucoz.ua.

 

19. Додатки  1-6  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

20. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва (Посохов В. Л.).

 

 

       

       Голова районної  ради                                                               О.ЖИЛІНА

 

/XI_sesiya_VII/dodatok_1_430.xls

/XI_sesiya_VII/dod2_430.xls

/XI_sesiya_VII/dod3_430.xls

/XI_sesiya_VII/dod4_430.xls

/XI_sesiya_VII/dod_5_430.xls

/XI_sesiya_VII/dod_6_430.doc

 

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz