Середа, 15.07.2020, 11:39ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 72
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

УКРАЇНА

ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХV сесія VIІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 08 вересня 2017 року № 624 - VІI

 

Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж»

 

 

Розглянувши звернення Великобурлуцької районної державної адміністрації від 01.09.2017 № 01-51/1906, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Закону України «Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада,

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Передати в оренду цілісний майновий комплекс «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж»:

- нежитлова будівля котельні площею 288,5 кв.м, розташована за адресою: Харківська область, Великобурлуцький район, смт Великий Бурлук, вул. Осіянська, 28, трубопровід котельні, комплект ХВО, шафа розподільча, шафа розподільча, панель вводу, силове обладнання, газохід, резервуар, котел газовий НІКА, теплові мережі;

- нежитлова будівля котельні площею 111,2 кв.м, розташована за адресою: Харківська область, Великобурлуцький район, смт Великий Бурлук, вул. Шевченка, 4а, трубопровід котельні, теплові мережі, фільтр ХВО, комплект електрообладнання, котел газовий ВК-21, пальник газовий, силове обладнання, регулятор газу (ГРУ), газохід, грязевик, ПСК-50.

 

2. Затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу на право укладання договору оренди цілісного майнового комплексу «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж» згідно з додатком.

 

3. Визначити розмір реєстраційного внеску для участі в конкурсі у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

4. Оголошення та проведення конкурсу на право укладання договору оренди цілісного майнового комплексу «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж» доручити конкурсній комісії з передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, утвореної відповідно до рішення районної ради від 20 квітня 2011 року №75-VI «Про внесення змін до рішення районної ради від 29 грудня 2002 року «Про упорядкування діяльності щодо управління майном, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ району в частині організації орендних відносин».

 

5. Голові районної ради на підставі висновків конкурсної комісії з передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району прийняти рішення про переможця конкурсу та укласти з ним договір оренди цілісного майнового комплексу «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж» .

 

6. Вважати такими, що втратили чинність пункти 2, 3 додатку до рішення районної ради від 21 березня 2014 року № 547-VI «Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району».

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, шляхів, зв’язку та підприємництва (Посохов В.Л.).

 

 

Голова районної ради О.ЖИЛІНА

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення районної ради

від 08 вересня 2017 року № 624-VII

(ХV сесія VII скликання)

 

 

Конкурсна документація

для проведення конкурсу на право укладання договору оренди цілісного майнового комплексу «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж»

 

Інструкція для претендентів:

Бажаючим укласти договори оренди зазначеного об’єкту необхідно подати до Великобурлуцької районної ради протягом сорока днів з дня опублікування оголошення відповідну заявку.

У заявці на участь у конкурсі зазначаються:

- повне найменування претендента (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної - особи - підприємця);

- відомості про його державну реєстрацію;

- відомості про фінансово-майновий стан заявника; 

- відомості про наявність у претендента або його засновника (учасника) досвіду обслуговування об’єктів у сферах теплопостачання та можливості технологічного і організаційного забезпечення відповідного виду діяльності;

- наявність ліцензії на відповідний вид діяльності.

Конкурсна комісія в десятиденний строк після надходження заявки розглядає її на предмет повноти наданих відомостей та відповідності претендента кваліфікаційним вимогам, встановленим цим Законом і умовами конкурсу, і за результатами такого розгляду приймає рішення про прийняття заявки або її відхилення, про що повідомляє претендента (у разі відхилення - з обґрунтуванням причини). Рішення про відхилення заявки може бути оскаржено в судовому порядку.

Претенденти, заявки яких були прийняті, протягом дев'яноста днів з дня оголошення конкурсу, готують та подають конкурсній комісії пропозиції про виконання умов конкурсу (конкурсні пропозиції). Претенденти мають право відкликати подані пропозиції та подати замість них нові не пізніше, ніж за п'ять робочих днів до закінчення встановленого строку подання пропозицій.

Конкурсні пропозиції, що надійшли до конкурсної комісії після закінчення встановленого строку, конкурсною комісією не розглядаються.

Протягом тридцяти днів після закінчення встановленого строку реєстрації учасників конкурсу конкурсна комісія проводить конкурс.

Конкурсна комісія розглядає подані учасниками конкурсу конкурсні пропозиції, документи та матеріали з пропозиціями щодо умов оренди, визначає їх відповідність умовам конкурсу, готує висновки щодо визначення найкращих умов здійснення оренди, запропонованих учасниками конкурсу. Переможцем конкурсу визнається учасник, який запропонував найкращі умови здійснення оренди відповідно до умов конкурсу. 
У разі надходження двох або більше пропозицій, які відповідають умовам конкурсу, переможець визначається комісією за критерієм найбільшої запропонованої орендної ставки (у відсотках до оціночної вартості майна) за перший/базовий місяць оренди із застосуванням принципу аукціону. 

У разі якщо конкурсні пропозиції, які відповідають умовам конкурсу, надійшли лише від одного учасника, районна рада на підставі висновку конкурсної комісії може прийняти рішення про визнання цього учасника переможцем конкурсу.

Документи подаються до районної ради у конвертах з написом "На конкурс" з відбитком печатки претендента. Зазначені конверти передаються голові комісії перед її черговим засіданням, під час якого конверти розпечатуються. 
Подані претендентами документи розглядаються на засіданнях комісії до проведення конкурсу з метою формування списку його учасників. Зазначений список затверджується розпорядженням голови районної ради. Голова комісії протягом одного робочого дня після затвердження списку повідомляє учасникам конкурсу з використанням тих засобів зв'язку, які вони обрали, про їх допущення або недопущення (із зазначенням підстав) до подання конкурсних пропозицій щодо орендної ставки. 
 

Умови конкурсу на право укладання договору оренди:

1. Використання об’єкта оренди для провадження діяльності у сфері теплопостачання, забезпечення на об’єктах теплопостачання теплового режиму, передбаченого санітарними нормами.

2. Забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, охорони навколишнього природного середовища та охорони праці.

3. Виконання певних видів ремонтних робіт.

4.Оплата переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об'єкта оренди.

5. Термін оренди – 2 роки.

6. Стартовий розмір орендної ставки – 5 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності.

 

Істотні умови договору оренди:

- порядок та умови відновлення переданого в оренду об'єкта;

- порядок та умови списання (виведення з експлуатації) майна в складі об'єкта оренди;

- обов'язок орендаря, щодо страхування взятого в оренду об'єкта;

- обов'язки сторін договору щодо забезпечення збереження переданого в оренду об'єкта оренди;

- обов'язки орендаря, щодо використання переданого в оренду об'єкта за цільовим призначенням відповідно до профілю виробничої діяльності підприємства, що раніше здійснювало експлуатацію такого об'єкта, а також щодо виробництва (надання) відповідних комунальних послуг у гарантованих обсягах і належної якості;

- максимальний розмір витрат енергоресурсів на одиницю виробленої продукції (послуг) та максимально допустимі обсяги втрат і технологічних витрат питної води та/або теплової енергії на одиницю продукції (послуг);

порядок здійснення орендодавцем контролю за станом орендованого об'єкта;

відповідальність сторін, у тому числі відповідальність орендаря, за безпеку експлуатації об'єкта.

 

 

 

Заступник голови районної ради В.Сорокін

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проекту рішення районної ради

«Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж»

 

Послуги з теплопостачання лікарні, поліклініки, дитячого садка Великобурлуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцею, будинку культури надає ТОВ «Котельні лікарняного комплексу». З метою виробництва теплової енергії воно використовує цілісний майновий комплекс Комунального підприємства Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж». Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж» знаходиться в стані ліквідації і не здійснює господарської діяльності.

Наразі постало питання затвердження тарифів на тепло, яке виробляється ТОВ «Котельні лікарняного комплексу». Відповідно до п.37 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях районної ради вирішуються питання встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад, представництво інтересів яких здійснює відповідна районна чи обласна рада, а також суб'єктами господарювання, що здійснюють управління (експлуатацію) цілісними майновими комплексами таких підприємств.

З метою приведення господарських відносин з виробництва та постачання теплової енергії на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у відповідність до діючого законодавства України та отримання можливості в подальшому встановлення тарифів на дані послуги розроблено проект рішення районної ради «Про передачу в оренду цілісного майнового комплексу «Комунальне підприємство Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж», яким передбачається передача в оренду на конкурсних засадах цілісного майнового комплексу Комунального підприємства Великобурлуцької районної ради Харківської області «Великобурлуцьке підприємство теплових мереж» та визначаються умови та порядок проведення конкурсу.

 

 

Заступник голови Великобурлуцької районної

державної адміністрації Нестайко Т.О.

Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2020Безкоштовний хостинг uCoz